-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія з послугою передачі (без урахування послуг з розподілу електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2024-11-21-014767-a
Завершена
691 132.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 455.66 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 455.66 UAH
Номер:
dcd54241b4aa4aa29d0fa44f85ccd2ee
Внутрішній номер закупівлі:
23350759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-21-014767-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38438855
-
Адреса:
65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, буд. 76/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віолета Десяцька +380487969481, +380936816469 urlab@lab.gov.ua https://lab.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
691 132.12 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2024 16:19 - 26.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2024 16:19 - 29.11.2024 14:00
Аукціон:
02.12.2024 11:44 - 02.12.2024 12:25
Період кваліфікації:
02.12.2024 12:25 - 03.12.2024 15:46
Період завантаження договору:
09.12.2024 00:00 - 19.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴691 132.12 Електрична енергія з послугою передачі (без урахування послуг з розподілу електричної енергії)