-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія з послугою передачі (без урахування послуг з розподілу електричної енергії)
Оголошено тендер
691 132.12
UAH
Номер:
ebb271f3c9974907bf024aa24957e924
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-21-016716-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38438855
-
Адреса:
65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, буд. 76/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38438855
-
Адреса:
65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, буд. 76/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
691 132.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія з послугою передачі (без урахування послуг з розподілу електричної енергії)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
21.11.2024 15:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія з послугою передачі (без урахування послуг з розподілу електричної енергії)
Кількість
83800 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума691 132.12 UAH