-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дошка обрізна, брус та рейка
Тендер Prozorro UA-2024-11-21-014871-a
Завершена
231 386.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 156.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 156.93 UAH
Номер:
abfe5a35f8894915bca0c43b0c8fa3a1
Внутрішній номер закупівлі:
23350686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-21-014871-a
Замовник:
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33113264
-
Адреса:
66410, Україна, Одеська область, село Жеребкове, вул.Арсенальна,128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ференчук Ірина Анатоліївна +380486365185 centr3zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03411000-4 Деревина хвойних порідАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
231 386.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2024 16:22 - 26.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2024 16:22 - 29.11.2024 10:00
Аукціон:
02.12.2024 11:29 - 02.12.2024 11:52
Період кваліфікації:
02.12.2024 11:52 - 10.12.2024 12:20
Період завантаження договору:
16.12.2024 00:00 - 26.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴231 386.00 Дошка обрізна, брус та рейка