• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дошка обрізна, брус та рейка

Оголошено тендер

231 386.00 UAH
Номер: b86f8ad05b4d45339e7e87d145443eb8
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-21-018081-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Замовник: 3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 231 386.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дошка обрізна, брус та рейка
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порід
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.11.2024 16:13
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дошка обрізна 25*150 х 6 метрів
Код ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порід
Кількість 500 штука
Період постачання до 20.12.2024
Брус 50*150 х 6 метрів
Код ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порід
Кількість 222 штука
Період постачання до 20.12.2024
Рейка 20*40 х 3 метри
Код ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порід
Кількість 1420 штука
Період постачання до 20.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума231 386.00 UAH