-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дошка обрізна, брус та рейка
Тендер Prozorro UA-2024-11-21-013664-a
Торги відмінено
231 386.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 156.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 156.93 UAH
Номер:
788ee0c048914d898ffe7569a4f7a8f7
Внутрішній номер закупівлі:
23349956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-21-013664-a
Замовник:
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33113264
-
Адреса:
66410, Україна, Одеська область, село Жеребкове, вул.Арсенальна,128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ференчук Ірина Анатоліївна +380486365185 centr3zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03411000-4 Деревина хвойних порідАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
231 386.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2024 15:47 - 26.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2024 15:47 - 29.11.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
66e6a2c64123405dbaad3a122013fcab
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відмінити відкриті торги з особливостями закупівлі Дошки обрізної, брусу та рейки (UA-2024-11-21-013664-a) у зв’язку з невідповідністю річному плану закупівлі UA-P-2024-11-21-015363-a, оскільки вартість закупівлі у плані вказана у розмірі 173 730,00 грн, але вартість даного тендеру має становити 231 386.00 грн. Допущено механічну помилку, в результаті якої на даному етапі не може бути виправлена інформація щодо вартості закупівлі.
Період оскарження:
21.11.2024 16:18 - 02.12.2024 00:00
Дата опублікування:
21.11.2024 16:18
Дата виконання:
02.12.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴231 386.00 Дошка обрізна, брус та рейка