-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дошка обрізна, брус та рейка
Оголошено тендер
173 730.00
UAH
Номер:
be2380dd5ee941e089d875c13c2e7d75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-21-015363-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33113264
-
Адреса:
66410, Україна, Одеська область, село Жеребкове, вул.Арсенальна,128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33113264
-
Адреса:
66410, Україна, Одеська область, село Жеребкове, вул.Арсенальна,128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
173 730.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дошка обрізна, брус та рейка
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03411000-4 Деревина хвойних порід
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.11.2024 15:08
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відмінити відкриті торги з особливостями закупівлі Дошки обрізної, брусу та рейки (UA-2024-11-21-013664-a) у зв’язку з невідповідністю річному плану закупівлі UA-P-2024-11-21-015363-a, оскільки вартість закупівлі у плані вказана у розмірі 173 730,00 грн, але вартість даного тендеру має становити 231 386.00 грн. Допущено механічну помилку, в результаті якої на даному етапі не може бути виправлена інформація щодо вартості закупівлі.
-
Дата публікації:
21.11.2024 16:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дошка обрізна 25*150 х 6 метрів
Кількість
500 штука
Період постачання
до 20.12.2024
Брус 50*150 х 6 метрів
Кількість
222 штука
Період постачання
до 20.12.2024
Рейка 20*40 х 3 метри
Кількість
1420 штука
Період постачання
до 20.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума173 730.00 UAH