-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення періодичних медичних оглядів працівників
Тендер Prozorro UA-2024-11-19-017104-a
Завершена
335 353.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 676.77 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 676.77 UAH
Номер:
7b144b086d5b404cb010d4929a41de98
Внутрішній номер закупівлі:
23315878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-19-017104-a
Замовник:
Управління освіти Нововолинської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, місто Нововолинськ, проспект Дружби, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рижкова Ілона Михайлівна +380334431606 jurist@nv-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
335 353.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.11.2024 17:20 - 24.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2024 17:20 - 27.11.2024 17:25
Період кваліфікації:
27.11.2024 17:25 - 28.11.2024 09:43
Період завантаження договору:
04.12.2024 00:00 - 14.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴335 353.00 Проведення періодичних медичних оглядів працівників