-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення періодичних медичних оглядів працівників
Оголошено тендер
335 353.00
UAH
Номер:
dbf98968d1a74ec2beea070932345530
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-19-019764-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Нововолинської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, місто Нововолинськ, проспект Дружби, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Нововолинської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, місто Нововолинськ, проспект Дружби, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
335 353.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення періодичних медичних оглядів працівників
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.11.2024 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума335 353.00 UAH