-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Покрівельні матеріали
Тендер Prozorro UA-2024-11-19-015829-a
руберойд покрівельний РКК-350Б
Торги не відбулися
75 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 375.00 UAH
Номер:
2c95997ae1b14882a392147e200016c6
Внутрішній номер закупівлі:
23314441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-19-015829-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Губаренко Вікторія 380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.11.2024 16:30 - 30.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2024 16:30 - 03.12.2024 19:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴75 000.00 Лот 1 - Покрівельні матеріали