• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Покрівельні матеріали

Оголошено тендер

90 000.00 UAH
Номер: b4cc3bbb533a406cab763bf23eb53dbe
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-19-019514-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Покрівельні матеріали
Примітки: руберойд покрівельний РКК-350Б
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 19.11.2024 16:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума90 000.00 UAH