-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, паливо дизельне євро)
Тендер Prozorro UA-2018-08-01-000062-c
Завершена
200 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 007.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 007.00 UAH
Номер:
9bd887c6282b4700b7916c8cdb26200a
Внутрішній номер закупівлі:
2331202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-01-000062-c
Замовник:
Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204348
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Охріменко Андрій Олександрович +380532561009 podkl.ekonom@gmail.com http://www.dokl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
200 620.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 007.00 UAH
Період уточнення:
01.08.2018 09:56 - 07.08.2018 10:01
Період прийому пропозицій:
01.08.2018 09:56 - 17.08.2018 10:01
Аукціон:
20.08.2018 14:15 - 20.08.2018 14:36
Період кваліфікації:
20.08.2018 14:36 - 21.08.2018 12:01
Період завантаження договору:
20.08.2018 14:36 - 09.09.2018 14:36
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 (талони)
Кількість
400 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Бензин марки А-95 (талони)
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Паливо дизельне Євро (талони)
Кількість
5600 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
Оскарження: 20.08.2018 14:36 - 01.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022256
-
Контактна особа:
Ірина Папірник +380504229182 i.papirnyk@oil.pl.ua
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ЗІНЬКІВСЬКА, будинок 19-Б
Оскарження: 20.08.2018 14:36 - 01.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
191 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
191 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2018 12:01
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Оксана +380532610128 tender@aopnp.com
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Початкова пропозиція
200 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
47a7e1f46cca4a728bf39b61ccec9421
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-01-000062-c-c1
Постачальник:
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022256
-
Контактна особа:
Ірина Папірник +380504229182 i.papirnyk@oil.pl.ua
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ЗІНЬКІВСЬКА, будинок 19-Б
Номер договору:
18-203
Сума договору:
191 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
04.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний