• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, паливо дизельне євро)

191 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 47a7e1f46cca4a728bf39b61ccec9421
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-01-000062-c-c1
Постачальник: ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 18-203
Дата підписання: 04.09.2018 00:00
Період дії договору: 04.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 191 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 191 600.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 400 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі На карті
Бензин марки А-95 (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1000 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі На карті
Паливо дизельне Євро (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 5600 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі На карті