-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 : 30210000-4 – «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Ноутбуки)
Тендер Prozorro UA-2024-11-18-008926-a
Завершена
390 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 950.00 UAH
Номер:
32d239a4b8c4492cb18b5e2d55620c94
Внутрішній номер закупівлі:
23290780
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-18-008926-a
Замовник:
ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41820028
-
Адреса:
52580, Україна, Дніпропетровська область, с. Тургенєвка, вул. Гагаріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Годунок +380689475983 slavgotgosvita@ukr.net http://www.slavgotgosvita.dnepredu.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2024 14:08 - 23.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2024 14:08 - 26.11.2024 13:58
Аукціон:
27.11.2024 12:05 - 27.11.2024 12:28
Період кваліфікації:
27.11.2024 12:28 - 28.11.2024 11:20
Період завантаження договору:
04.12.2024 00:00 - 14.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴390 000.00 ноутбук