-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 : 30210000-4 – «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Ноутбуки)
Оголошено тендер
390 000.00
UAH
Номер:
391c7ea2145b4a46a26d19eed08e77bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-18-011513-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41820028
-
Адреса:
52580, Україна, Дніпропетровська область, с. Тургенєвка, вул. Гагаріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41820028
-
Адреса:
52580, Україна, Дніпропетровська область, с. Тургенєвка, вул. Гагаріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 : 30210000-4 – «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Ноутбуки)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.11.2024 13:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ноутбуки
Кількість
13 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума390 000.00 UAH