• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Постачання гарячого харчування

Постачання гарячих обідів в Апостолівській ЗШ № 4

Завершена

362 250.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
Номер: 5b3093fa76ed41d1bec0f5e08d6d1a0d
Внутрішній номер закупівлі: 2328834
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-03-002145-b   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
Контактна особа: Богдан Іванович +380683605836 ap.osvitavk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 362 250.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Період уточнення: 03.08.2018 15:25 - 09.08.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2018 15:25 - 19.08.2018 16:00
Аукціон: 20.08.2018 13:57 - 20.08.2018 14:24
Період кваліфікації: 20.08.2018 14:24 - 21.08.2018 10:44
Період завантаження договору: 20.08.2018 14:24 - 09.09.2018 14:24

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання гарячого харчування в Апостолівську ЗОШ № 4
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 25875 послуга
Період постачання 01.09.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара, 13 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "

Оскарження: 20.08.2018 14:24 - 01.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 362 250.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2018 10:44
Документи 26
Скарги 0
ТОВ "ГАРНА СТРАВА"
Початкова пропозиція 362 250.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 28
Скарги 0
ФОП "Непорада Олександр Олександрович"
Початкова пропозиція 362 250.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
362 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 47f0b41844a34a44b49627a8d02f4a87
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-03-002145-b-c1
Постачальник: ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
Номер договору: 35
Сума договору: 348 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 03.09.2018 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Додаток договор Орфану 35 03 вересня.pdf
pdf
Договор Орфану 35 03 вересня.pdf
p7s
sign.p7s