• Відкриті торги
  • КЕП

Постачання гарячого харчування

348 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 47f0b41844a34a44b49627a8d02f4a87
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-03-002145-b-c1
Постачальник: ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору: 35
Дата підписання: 03.09.2018 10:00
Період дії договору: 03.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 348 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання гарячого харчування в Апостолівську ЗОШ № 4
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 25875 послуга
Період постачання 01.09.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара, 13 На карті