-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з монтажу системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в приміщеннях Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради за адресою: 36004, м. Полтава, бульвар Б.Хмельницького,15
Тендер Prozorro UA-2024-11-17-000069-a
Торги не відбулися
705 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 050.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 050.00 UAH
Номер:
dd1e3cafe65a440ca191c2f6b27066c9
Внутрішній номер закупівлі:
23281046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-17-000069-a
Замовник:
Ліцей № 17 "Інтелект" Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21063358
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, місто Полтава, бульвар Богдана Хмельницького, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Кузьменко +380950764853 poltbuhalt17@gmail.com https://www.plgymnasium17.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
705 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.11.2024 09:51 - 22.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2024 09:51 - 25.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴705 000.00 Послуги з монтажу системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в приміщеннях Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради за адресою: 36004, м. Полтава, бульвар Б.Хмельницького,15