-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в приміщеннях Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради за адресою: 36004, м. Полтава, бульвар Б.Хмельницького,15
Оголошено тендер
705 000.00
UAH
Номер:
0aebfed5e1b7426882fa85da3294ff1f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-17-000094-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей № 17 "Інтелект" Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21063358
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, місто Полтава, бульвар Богдана Хмельницького, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей № 17 "Інтелект" Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21063358
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, місто Полтава, бульвар Богдана Хмельницького, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
705 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з монтажу системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в приміщеннях Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради за адресою: 36004, м. Полтава, бульвар Б.Хмельницького,15
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.11.2024 09:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума705 000.00 UAH