-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зарядні станції
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-014339-a
Завершена
525 339.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 626.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 626.70 UAH
Номер:
21aa34ac27a54143af8d90e4efd684ce
Внутрішній номер закупівлі:
23277419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-014339-a
Замовник:
Центр авіації Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
45450970
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Трацевський Артем Олександрович 380984688842 ac@ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
525 339.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.11.2024 16:06 - 20.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2024 16:06 - 23.11.2024 17:00
Аукціон:
25.11.2024 15:55 - 25.11.2024 16:36
Період кваліфікації:
25.11.2024 16:36 - 29.11.2024 11:30
Період завантаження договору:
05.12.2024 00:00 - 15.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴525 339.00 Зарядні станції