• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Зарядні станції

Оголошено тендер

525 339.00 UAH
Номер: af0af2d07d074489a758b3c9f96c0c94
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-13-018410-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Центр авіації Служби безпеки України
Замовник: Центр авіації Служби безпеки України
Очікувана вартість: 525 339.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Зарядні станції
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 13.11.2024 16:16

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Зарядні станції
Код ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Кількість 8 одиниця
Період постачання до 15.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума525 339.00 UAH