-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-014131-a
Завершена
583 940.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 919.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 919.70 UAH
Номер:
40e67f9737f84ac0a95e99af4965138d
Внутрішній номер закупівлі:
23276960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-014131-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 73
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336031
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Дністерська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталія 380930101928 shmugel_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
583 940.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.11.2024 15:48 - 22.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2024 15:48 - 25.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
25.11.2024 00:00 - 25.11.2024 21:44
Період завантаження договору:
01.12.2024 00:00 - 11.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴583 940.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень