• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень

Оголошено тендер

583 940.00 UAH
Номер: e5ea984e54fd485685fcf74a3e40f137
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-15-016720-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Середня загальноосвітня школа № 73
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 73
Очікувана вартість: 583 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень
Примітки: Оплата здійснюється за рахунок додаткового фінансування
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 15.11.2024 15:31
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума583 940.00 UAH