-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-003935-a
Торги не відбулися
2 896 930.75
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 484.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 484.65 UAH
Номер:
31ebbe3560444db1b2ab1baa07689761
Внутрішній номер закупівлі:
23266691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-003935-a
Замовник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маряна Юсиба +380997104097 myusiba20101978@gmail.com http://uzhoctavaschool.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 896 930.75 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2024 10:53 - 22.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2024 10:53 - 25.11.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 896 930.75 Природний газ