• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

2 896 930.75 UAH
Номер: 83b271f192ad4e0babdedf061de1a947
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-15-004992-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 2 896 930.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Примітки: місцезнаходження замовника: 88015, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Академіка Корольова,4; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, відкриті торги; застосування рамкової угоди – не застосовується.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 15.11.2024 10:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету - 2896930,75 (два мільйони вісімсот дев’яносто шість тисяч дев’ятсот тридцять гривень 75 коп.) з ПДВ
Сума2 896 930.75 UAH