-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання/ «Комплекс кардіомоніторування «РИТМ 2000» з Холтерівським кардіореєстратором ЕКГ або еквівалент (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, Класифікатор медичних виробів НК 024:2019 -33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта»
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-003002-a
«Комплекс кардіомоніторування «РИТМ 2000» з Холтерівським кардіореєстратором ЕКГ або еквівалент (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, Класифікатор медичних виробів НК 024:2019 -33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта»
Завершена
110 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 100.00 UAH
Номер:
fc585c3bad2944c79e76a4a38fca2e20
Внутрішній номер закупівлі:
23265956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-003002-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995255
-
Адреса:
27300, Україна, Кіровоградська область, Олександрівка, Кропивницький район, селище Олександрівка, вул.Шевченка,57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юхно Віта Миколаївна +380524232307 aybolitbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2024 10:26 - 21.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2024 10:26 - 24.11.2024 10:31
Період кваліфікації:
24.11.2024 10:31 - 29.11.2024 15:06
Період завантаження договору:
05.12.2024 00:00 - 15.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 «Комплекс кардіомоніторування «РИТМ 2000» з Холтерівським кардіореєстратором ЕКГ або еквівалент