• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання/

Оголошено тендер

110 000.00 UAH
Номер: 94cd559cc3534a0ca9c8bb34ca371b12
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-14-012251-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
Очікувана вартість: 110 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання/
Примітки: Комплекс кардіомоніторування «РИТМ 2000» з Холтерівським кардіореєстратором ЕКГ або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
НК 024:2023: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 14.11.2024 13:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума110 000.00 UAH