-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Реконструкція будівлі по вул. Благовісна, 154, м. Черкаси»
Тендер Prozorro UA-2024-11-14-016090-a
відкриті торги відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 № 1178
Завершена
2 652 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 260.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 260.00 UAH
Номер:
32e67fe6de394b3ea4a3401c0f342fff
Внутрішній номер закупівлі:
23260458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-14-016090-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26261092
-
Адреса:
18015, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 316
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Панченко Інна Ігорівна +380472311537 inbox@ck.court.gov.ua https://court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 652 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2024 16:52 - 26.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2024 16:52 - 29.11.2024 08:00
Період кваліфікації:
29.11.2024 08:00 - 29.11.2024 12:53
Період завантаження договору:
05.12.2024 00:00 - 15.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 652 000.00 Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Реконструкція будівлі по вул. Благовісна, 154, м. Черкаси»