-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Реконструкція будівлі по вул. Благовісна, 154, м. Черкаси»
Оголошено тендер
2 652 000.00
UAH
Номер:
e61c60ba256c40839bf0381d6012ae15
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-14-019384-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26261092
-
Адреса:
18015, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 316
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26261092
-
Адреса:
18015, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 316
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 652 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Реконструкція будівлі по вул. Благовісна, 154, м. Черкаси»
Примітки:
відкриті торги відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
14.11.2024 16:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Роботи з розроблення проєктної документації щодо об’єкту: «Реконструкція будівлі по вул. Благовісна, 154, м. Черкаси»
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 652 000.00 UAH