-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поліуританові тактильні самоклеючі плитки та смуги
Тендер Prozorro UA-2024-11-14-008440-a
Торги не відбулися
297 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 489.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 489.20 UAH
Номер:
e9493de7a5e14be7898f83e0f81a953b
Внутрішній номер закупівлі:
23253168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-14-008440-a
Замовник:
ГУПФУ в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551088
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 15
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Семанишин Валерій Степанович +380506719364 gu@if.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 840.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2024 13:13 - 19.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2024 13:13 - 22.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴297 840.00 Поліуританові тактильні самоклеючі плитки та смуги