• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поліуританові тактильні самоклеючі плитки та смуги

Оголошено тендер

297 840.00 UAH
Номер: 1b8619a91a1e47bd94d8c58a3ac89947
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-14-008444-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
Очікувана вартість: 297 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поліуританові тактильні самоклеючі плитки та смуги
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 14.11.2024 12:01
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
плитки попереджувальні та смуги згідно специфікації
Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Кількість 1020 штука
Період постачання до 16.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБюджет Пенсійного фонду України
Сума297 840.00 UAH