• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Брикети паливні з лушпиння соняшника

Завершена

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: e1381fded3d949ac926536c9fedae7d7
Внутрішній номер закупівлі: 23245654
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-14-000920-a   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Шевченківський фаховий коледж Уманського національного університету садівництва"
Контактна особа: Жорнова Наталія Ігорівна 380982759976 239780@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.11.2024 09:21 - 19.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 14.11.2024 09:21 - 22.11.2024 00:00
Аукціон: 22.11.2024 11:50 - 22.11.2024 12:19
Період кваліфікації: 22.11.2024 12:19 - 25.11.2024 12:00
Період завантаження договору: 01.12.2024 00:00 - 11.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 Брикети паливні з лушпиння соняшника