-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети паливні з лушпиння соняшника
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
2c7f6fed304a4085aa2c43c27d7bdf1f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-14-000853-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Шевченківський фаховий коледж Уманського національного університету садівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729116
-
Адреса:
20214, Україна, Черкаська область, село Шевченкове, вулиця Шевченка, будинок 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Шевченківський фаховий коледж Уманського національного університету садівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729116
-
Адреса:
20214, Україна, Черкаська область, село Шевченкове, вулиця Шевченка, будинок 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Брикети паливні з лушпиння соняшника
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
14.11.2024 08:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума300 000.00 UAH