• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Валіза для документів

Торги не відбулися

39 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 195.50 UAH
Номер: 03affa8f1bda4278947a079c64ad99ee
Внутрішній номер закупівлі: 23243817
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-13-016951-a   
Замовник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Контактна особа: Чумак Володимир Петрович +380444544282 vl.p.chumak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 39 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.11.2024 18:48 - 18.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.11.2024 18:48 - 21.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴39 100.00 Валіза для документів