-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Валіза для документів
Оголошено тендер
39 100.00
UAH
Номер:
84191e30c2724e9bb79949e9f27d6560
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-13-021125-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
03168, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
03168, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
39 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Валіза для документів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
18920000-4 Сумки
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.11.2024 18:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума39 100.00 UAH