-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (грибок оцинкований, коліно, лійка, муфта з’єднувальна, перехідник, скоба, трійник, труба подвійна утеплена, труба оцинкована)
Тендер Prozorro UA-2024-11-13-016128-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%)
Завершена
421 168.14
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 105.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 105.84 UAH
Номер:
ac3df557e4a54689ad3c3f35f46ac806
Внутрішній номер закупівлі:
23243066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-13-016128-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гудимович Олена Анатоліївна 380503007778 hudymovych1-oa@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
421 168.14 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2024 17:12 - 19.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2024 17:12 - 22.11.2024 23:00
Аукціон:
25.11.2024 13:02 - 25.11.2024 13:25
Період кваліфікації:
25.11.2024 13:25 - 29.11.2024 15:51
Період завантаження договору:
05.12.2024 00:00 - 15.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴421 168.14 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (грибок оцинкований, коліно, лійка, муфта з’єднувальна, перехідник, скоба, трійник, труба подвійна утеплена, труба оцинкована)