• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газове паливо (природний газ)

Торги не відбулися

248 308.35 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 241.54 UAH
Номер: a7ce8f512a2a4274a317fbbf3b38b728
Внутрішній номер закупівлі: 23229274
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-13-002282-a   
Замовник: Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
Контактна особа: Галина Грищук +380977115871 borschiv_dusw@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 248 308.35 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.11.2024 10:13 - 18.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.11.2024 10:13 - 21.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴248 308.35 Газове паливо (природни газ)