• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо (природний газ)

Оголошено тендер

248 308.35 UAH
Номер: d260dea4806d48e1a4e956d6847d0559
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-13-002579-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
Замовник: Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
Очікувана вартість: 248 308.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 13.11.2024 09:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума248 308.35 UAH