-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для благоустрою різні
Тендер Prozorro UA-2024-11-12-016036-a
Завершена
223 747.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 118.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 118.74 UAH
Номер:
9d50d1f1981740038754a5bc154f3d4a
Внутрішній номер закупівлі:
23225490
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-12-016036-a
Замовник:
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356909
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н., м. Жашків, вул. Соборна, буд. 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Ражева +380474760720 pankratova1975@meta.ua http://zhashkiv.kp.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
223 747.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2024 17:28 - 17.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2024 17:28 - 20.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
20.11.2024 00:00 - 03.12.2024 13:47
Період завантаження договору:
09.12.2024 00:00 - 19.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴223 747.00 Матеріали для благоустрою різні