-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали для благоустрою різні
Оголошено тендер
223 747.00
UAH
Номер:
2a8058545fb548ff9423b7c3972b9906
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-12-020232-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356909
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н., м. Жашків, вул. Соборна, буд. 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356909
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н., м. Жашків, вул. Соборна, буд. 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
223 747.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Матеріали для благоустрою різні
Примітки:
Матеріали для благоустрою різні
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.11.2024 17:25
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Інформація щодо процедури закупівлі (керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710») № з/п Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду ЄЗС Ідентифікатор плану процедури закупівлі/ тип процедури закупівлі Очікувана вартість предмета закупівлі, грн з ПДВ Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі 1 Матеріали для благоустрою різні за ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя UA-2024-11-12-016036-a Відкриті торги з особливостями 223 747,00грн Предмет закупівлі та його технічні і якісні характеристики обумовлені необхідністю потреб закупівлі електроматеріалів для мережі вуличного освітлення Жашківської МТГ. Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати Гарантійний лист в довільній формі про те, що: 1. Рік виробництва не раніше:2023 р. Товар повинен відповідати технічним вимогам Замовника, наведеним в таблиці «Технічні вимоги». Характеристики пропонованої продукції повинні повністю відповідати їм, а саме: - ідентичними мають бути технічні та якісні вимоги Визначення очікуваної вартості зроблено відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» на підставі отриманих від учасників ринку комерційних пропозицій із зазначенням актуальних цін., методом порівняння ринкових цін
-
Дата публікації:
12.11.2024 19:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Матеріали для благоустрою різні
Кількість
38 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРозрахунки за Товар здійснюється впродовж 15 (п’ятнадцяти) банківських днів днів з дати поставки (передачі) Товару та підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної
Сума223 747.00 UAH