-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекти мультимедійного обладнання.
Тендер Prozorro UA-2024-11-11-014809-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
62d701c30cba436d8bc56241fc22ecba
Внутрішній номер закупівлі:
23207390
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-11-014809-a
Замовник:
"ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІДГОРОДНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44059383
-
Адреса:
47751, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Підгородне, вул. Бережанська, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Чванкіна +380979813691 osvita_pidgorodne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2024 17:02 - 16.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2024 17:02 - 19.11.2024 16:54
Період кваліфікації:
19.11.2024 16:54 - 21.11.2024 12:53
Період завантаження договору:
27.11.2024 00:00 - 07.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Комплекти мультимедійного обладнання.