-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти мультимедійного обладнання.
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
471ba726fb424d2b8dce46e396b59f4c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-11-018310-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
"ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІДГОРОДНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44059383
-
Адреса:
47751, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Підгородне, вул. Бережанська, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІДГОРОДНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44059383
-
Адреса:
47751, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Підгородне, вул. Бережанська, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти мультимедійного обладнання.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
11.11.2024 16:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH