-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2024-11-11-012587-a
Завершена
130 413.51
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 652.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 652.07 UAH
Номер:
9d1f3120ac054acfa3d686573070a74b
Внутрішній номер закупівлі:
23205191
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-11-012587-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Попов +380674159600 andry.popov@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
130 413.51 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2024 15:54 - 16.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2024 15:54 - 19.11.2024 08:00
Період кваліфікації:
19.11.2024 08:00 - 20.11.2024 11:40
Період завантаження договору:
26.11.2024 00:00 - 06.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴130 413.51 44320000-9 Кабелі та супутня продукція