• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Оголошено тендер

130 413.51 UAH
Номер: 898416abf5004d2383c2c456d3011d28
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-11-015483-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 130 413.51 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 11.11.2024 15:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кабелі та супутня продукція
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 350 метр
Період постачання (не задано)
Кабелі та супутня продукція
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 50 метр
Період постачання (не задано)
Кабелі та супутня продукція
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 100 метр
Період постачання (не задано)
Кабелі та супутня продукція
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 25 метр
Період постачання (не задано)
Кабелі та супутня продукція
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 5 метр
Період постачання (не задано)
Кабелі та супутня продукція
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 120 метр
Період постачання (не задано)
Кабелі та супутня продукція
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 150 метр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума130 413.51 UAH