• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплекти обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області з поділом на лоти: Лот №1 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Мошорине та село Володимирівка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»); Лот №2 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (селище Добровеличківка та село Липняжка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»)).

Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами).

Торги не відбулися

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер: 58669f302d454f45b168a34ef85aee3a
Внутрішній номер закупівлі: 23204843
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-11-012383-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
Контактна особа: Наталія Оверчук +380982479617 overchukulmtz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.11.2024 15:49 - 16.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.11.2024 15:49 - 19.11.2024 01:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴200 000.00 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Мошорине та село Володимирівка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»)
  • Лот №2 ₴200 000.00 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (селище Добровеличківка та село Липняжка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»)).