-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплекти обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області з поділом на лоти: Лот №1 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Мошорине та село Володимирівка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»); Лот №2 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (селище Добровеличківка та село Липняжка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»)).
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
0c563ebad25846aebca9b4389d1765d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-11-008928-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплекти обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області з поділом на лоти: Лот №1 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Мошорине та село Володимирівка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»); Лот №2 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (селище Добровеличківка та село Липняжка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»)).
Примітки:
Категорія замовника: орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.
Місцезнаходження замовника - 25006, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул. В.Чміленка, 41
Закупівля здійснюється з урахуванням вимог пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами). Закупівля за рахунок коштів виділених у вигляді субвенції з місцевого бюджету (довідка №2279/05/28-2024 від 11.11.2024; 2278/05/28-2024 від 11.11.2024)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
11.11.2024 13:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума400 000.00 UAH