-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-11-11-005863-a
Торги не відбулися
527 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 275.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 275.00 UAH
Номер:
1a592360f2e54b759e3d8a5c7faf4185
Внутрішній номер закупівлі:
23198214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-11-005863-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41826166
-
Адреса:
52514, Україна, Дніпропетровська область, с. Зайцеве, вул. Центральна, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Барсукова +380957161997 barsukova913@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
527 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2024 12:21 - 16.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2024 12:21 - 19.11.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴527 500.00 Газове паливо (Природний газ)