-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
527 500.00
UAH
Номер:
b1abdaf8a7c541db9897eb4357cd8a42
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-11-007166-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41826166
-
Адреса:
52514, Україна, Дніпропетровська область, с. Зайцеве, вул. Центральна, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41826166
-
Адреса:
52514, Україна, Дніпропетровська область, с. Зайцеве, вул. Центральна, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
527 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
11.11.2024 12:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
31860 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума527 500.00 UAH