-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення
Тендер Prozorro UA-2024-11-08-013952-a
Завершена
1 280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 400.00 UAH
Номер:
09be4d338e63471eae66cc530f40bf8c
Внутрішній номер закупівлі:
23189982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-08-013952-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144660
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, вул. Т. Шевченка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдук Марія Богданівна +380324423515 my.tender_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2024 17:50 - 14.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2024 17:50 - 17.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
17.11.2024 00:00 - 19.11.2024 16:37
Період завантаження договору:
25.11.2024 00:00 - 05.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 280 000.00 НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення