• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення

Оголошено тендер

1 280 000.00 UAH
Номер: 5e22e6099caa4d3382db6d8f508ec420
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-08-017605-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
Замовник: Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
Очікувана вартість: 1 280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 08.11.2024 17:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсубвенція з державного бюджету на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти НУШ
Сума1 280 000.00 UAH