-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (місто Помічна)
Тендер Prozorro UA-2024-11-08-013303-a
Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Торги не відбулися
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
e2017f4e6f4445f485aaffdaf62833b5
Внутрішній номер закупівлі:
23189364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-08-013303-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Оверчук +380982479617 overchukulmtz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2024 16:37 - 13.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2024 16:37 - 16.11.2024 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (місто Помічна)